Startpagina De ploegen Het bestuur Links De club

Onze 2e Prov. Dames B zijn Kampioen. Proficiat dames.



Trainingsuren:
Disndag: 21:00 tot 22:30
Donderdag: 20:30 tot 22:00

Nr: 1
Katrien T$ruyen


Nr: 5
Astrid Truyen


Nr: 6

Goele Rutten


Nr: 7
Kelly Ramaekers

Nr: 8
Senne Pascucci


Nr: 9

Linse Nelissen


Nr: 10
Lize Van Dael

Nr: 11
Silke Pascucci

Nr: 12
Linde Gielen

Nr: 15
Annelies Lenssen

Nr: 18
Brenda van Mulken
 


Coach
Tim Thomassen


ASS. Coach
Marijke Huber

 

Beker van Limburg:

09/09/2017 17:30 kwu-vem ( 1PD)
Let op, sporthal De Kommel
vto opglabbeek c ( 4d) 3 - 0
08/10/2017 18:00 Roveka Stevoort a ( 1d) kwu-vem ( 1PD) 3 - 2

  WEDSTRIJDSCHEMA 1E PROV. DAMES B

Datum Tijd Thuis Bezoeker Uitslag
16/09/2017 20:00 kwu-vem roveka stevoort a

3 - 2

24/09/2017 17:00 datovoc tongeren kwu-vem

3 - 0

30/09/2017 20:30 kwu-vem vzw schovoc beverst a

3 - 1

14/10/2017 20:30 fit v.b.c. ham a kwu-vem

2 - 3

28/10/2017 20:30 kwu-vem wara genk a

3 - 0

04/11/2017 20:30 uvoc uikhoven b kwu-vem

3 - 1

18/11/2017 16:00 kwu-vem cristal alken jeval b  
25/11/2017 20:30 kwu-vem dames volley hasselt (dvh) a  
02/12/2017 15:30 avoc achel a kwu-vem  
10/12/2017 18:00 vzw schovoc beverst a kwu-vem  
16/12/2017 20:30 kwu-vem datovoc tongeren  
13/01/2018 20:30 roveka stevoort a kwu-vem  
20/01/2018 20:00 kwu-vem fit v.b.c. ham a  
27/01/2018 20:00 dames volley hasselt (dvh) a kwu-vem  
03/02/2018 20:00 wara genk a kwu-vem  
10/02/2018 20:00 kwu-vem uvoc uikhoven b  
25/02/2018 18:00 cristal alken jeval b kwu-vem  
10/03/2018 20:00 kwu-vem avoc achel a  

Rangschikking Hoofdwedstrijd

Ploeg
GW
3P
2P
1P
0P
S+
S-
Punten
1. datovoc tongeren 5 5 0 0 0 15 2 15
2. avoc achel a 6 3 1 2 0 16 11 13
3. vzw schovoc beverst a 6 3 1 0 2 14 8 11
4. kwu-vem 6 2 2 0 2 13 11 10
5. roveka stevoort a 5 2 1 2 0 13 10 10
6. fit v.b.c. ham a 6 2 1 1 2 12 11 9
7. uvoc uikhoven b 6 2 1 0 3 10 12 8
8. wara genk a 6 1 0 2 3 9 15 5
9. dames volley hasselt (dvh) a 5 1 0 0 4 4 13 3
10. cristal alken jeval b 5 0 0 0 5 2 15 0