Startpagina De ploegen Het bestuur Links De club

Onze 2e Prov. Dames B zijn Kampioen. Proficiat dames.



Trainingsuren:
Donderdag: 20:30 tot 22:00

Nr: 1
Katrien T$ruyen


Nr: 5
Astrid Truyen


Nr: 6

Goele Rutten


Nr: 7
Kelly Ramaekers

Nr: 8
Senne Pascucci


Nr: 9

Linse Nelissen


Nr: 10
Lize Van Dael

Nr: 11
Silke Pascucci

Nr: 12
Linde Gielen

Nr: 15
Annelies Lenssen

Nr: 18
Brenda van Mulken
 


Coach
Tim Thomassen


ASS. Coach
Marijke Huber

 

Beker van Limburg:

09/09/2017 17:30 kwu-vem ( 1PD)
Let op, sporthal De Kommel
vto opglabbeek c ( 4d) 3 - 0
08/10/2017 18:00 Roveka Stevoort a ( 1d) kwu-vem ( 1PD) 3 - 2

  WEDSTRIJDSCHEMA 1E PROV. DAMES B

Datum Tijd Thuis Bezoeker Uitslag
16/09/2017 20:00 kwu-vem roveka stevoort a

3 - 2

24/09/2017 17:00 datovoc tongeren kwu-vem

3 - 0

30/09/2017 20:30 kwu-vem vzw schovoc beverst a

3 - 1

14/10/2017 20:30 fit v.b.c. ham a kwu-vem

2 - 3

28/10/2017 20:30 kwu-vem wara genk a

3 - 0

04/11/2017 20:30 uvoc uikhoven b kwu-vem

3 - 1

18/11/2017 16:00 kwu-vem cristal alken jeval b

3 - 1

25/11/2017 20:30 kwu-vem dames volley hasselt a

1 - 3

02/12/2017 15:30 avoc achel a kwu-vem

3 - 2

16/12/2017 20:30 kwu-vem datovoc tongeren

0 - 3

13/01/2018 20:30 roveka stevoort a kwu-vem

3 - 0

20/01/2018 20:30 kwu-vem fit v.b.c. ham a

3 - 0

27/01/2018 20:00 dames volley hasselt (dvh) a kwu-vem

3 - 0

03/02/2018 20:00 wara genk a kwu-vem

2 - 3

10/02/2018 20:30 kwu-vem uvoc uikhoven b

3 - 0

16/02/2018 19:30 vzw schovoc beverst a kwu-vem

1 - 3

25/02/2018 18:00 cristal alken jeval b kwu-vem

2 - 3

10/03/2018 20:30 kwu-vem avoc achel a

2 - 3

PLAY OFF (5e en 6e plaats)
24/03/2018 20:30 kwu-vem Schovoc Beverst A

0 - 3

15/04/2018 18:00 Schovoc Beverst A KWU VEM

3 - 0

Rangschikking Hoofdwedstrijd

Ploeg
GW
3P
2P
1P
0P
S+
S-
Punten
1. datovoc tongeren 18 15 2 0 1 51 13 49
2. roveka stevoort a 18 9 4 3 2 46 26 38
3. avoc achel a 18 8 3 4 3 42 32 34
4. fit v.b.c. ham a 18 7 3 2 6 36 31 29
5. kwu-vem 18 6 4 2 6 36 35 28
6. vzw schovoc beverst a 18 8 1 1 8 35 33 27
7. cristal alken jeval b 18 5 2 3 8 31 41 22
8. uvoc uikhoven b 18 4 1 3 10 27 43 17
9. wara genk a 18 2 2 4 10 24 47 14
10. dames volley hasselt (dvh) a 18 4 0 0 14 17 44 12